Belka
Czwartek, 27 Czerwca 2019   imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Polkowice W Vs Lublin W - LIVE Stream

 
((Watch) Polkowice W Vs Lublin W | LIVE STREAMING Live" ::narayasport.site/basketball.php?match=Polkowice+W+Vs+Lublin+W stream the on your fire straight from the web. technology has made the ease and access to media very easy and flawless a Soccer Ligue 2 Polkowice W Vs Lublin W live streaming, a tv Polkowice W Vs Lublin W live streaming,crash Polkowice W Vs Lublin W live stream,Polkowice W Vs Lublin W live stream abc news,Polkowice W Vs Lublin W live stream amc,Polkowice W Vs Lublin W live stream events,Polkowice W Vs Lublin W live stream free,Polkowice W Vs Lublin W live stream player,Polkowice W Vs Lublin W live streaming news,a live nation Match,Match live full,d birthday Match Polkowice W Vs Lublin W live stream,e Matchs live,how to stream a Polkowice W Vs Lublin W live Match,how to video a Polkowice W Vs Lublin W live Match,Polkowice W Vs Lublin W live Match channel. Like us on Facebook: facebook.com/Soccer Follow us on Twitter: twitter.com/Soccer Follow us on google+: plus.google.com/Soccer

 


Lantarnh 8
 
Data pliku video: 2018-11-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
polkowicki

Powiat polkowicki - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w północno-zachodniej części województwa dolnośląskiego, a stolicą i siedzibą jego władz są Polkowice. Do powiatu należy gmina Chocianów, Polkowice, Przemków, Gaworzyce, Grębocice, Radwanice. Powiat polkowicki sąsiaduje z żagańskim, głogowskim, bolesławieckim, legnickim i lubińskim.

Gospodarka bazuje tu na wydobyciu miedzi przez jednego z największych na świecie jej producentów - KGHM "Polska Miedź" S.A. Na ziemiach powiatu zatrudnienie znaleźć można w fabrykach międzynarodowych koncernów np. Volkswagen. Gdy znajdziemy się na tych terenach wartko zobaczyć zamek w Chocianowie i Chocianowcu, wierzę w Dalkowie, a także ruiny zamku i pałacu w Jakubowie. Zmotoryzowani mogą wybrać się na przejażdżkę po jednym z dwóch samochodowych szlaków turystycznych. Nie lada atrakcja czeka na miłośników środowiska naturalnego. Czekają na nich rezerwaty przyrody – Łęgi Źródliskowe koło Przemkowa i Stawy Przemkowskie. Drugi z nich chroni europejską ostoję ptactwa.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola