Belka
Niedziela, 5 Maja 2024   imieniny: Irena, Waldemar, Iryda
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Piknik "Ucz się z Nami ratować życie” w Kościelcu [ZDJĘCIA]

Data publikacji: 2019-07-06, Data modyfikacji: 2019-07-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Piknik "Ucz się z Nami ratować życie” w Kościelcu. Na boisku przy Szkole podstawowej w Kościelcu trwa piknik strażacki "Ucz się z Nami ratować życie”. Inicjatorami pikniku są Patrycja Salamon, Dagmara Kuprjaniuk i Adam Sawroga, strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Krotoszyce.

Pełna treść wiadomości na: polkowice.naszemiasto.pl/artykul/piknik-ucz-sie-z-nami-ratowac-zycie-w-koscielcu-zdjecia,5196867,gal,t,id,tm.html?kategoria=1
polkowice.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: polkowice.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
polkowicki

Powiat polkowicki - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w północno-zachodniej części województwa dolnośląskiego, a stolicą i siedzibą jego władz są Polkowice. Do powiatu należy gmina Chocianów, Polkowice, Przemków, Gaworzyce, Grębocice, Radwanice. Powiat polkowicki sąsiaduje z żagańskim, głogowskim, bolesławieckim, legnickim i lubińskim.

Gospodarka bazuje tu na wydobyciu miedzi przez jednego z największych na świecie jej producentów - KGHM "Polska Miedź" S.A. Na ziemiach powiatu zatrudnienie znaleźć można w fabrykach międzynarodowych koncernów np. Volkswagen. Gdy znajdziemy się na tych terenach wartko zobaczyć zamek w Chocianowie i Chocianowcu, wierzę w Dalkowie, a także ruiny zamku i pałacu w Jakubowie. Zmotoryzowani mogą wybrać się na przejażdżkę po jednym z dwóch samochodowych szlaków turystycznych. Nie lada atrakcja czeka na miłośników środowiska naturalnego. Czekają na nich rezerwaty przyrody – Łęgi Źródliskowe koło Przemkowa i Stawy Przemkowskie. Drugi z nich chroni europejską ostoję ptactwa.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola