Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

DŁUG 2018 W POLKOWICACH!!!!! równi - Równiejsi

 
Dlaczego burmistrz okłamał wszystkich mówiąc nie tak dawno, że kondycja finansowa gminy jest dobra skoro pieniądze z kredytu i obligacji mają uzupełnić deficyt?! Przecież obligacje trzeba będzie odkupić! To ja się pytam za co?! Skoro już tego roku jest deficyt i do spłaty wszyscy mieszkańcy będą mieć 53 miliony + odsetki + koszty manipulacyjne to za co jeszcze gmina wykupi obligacje w kwocie 20 mln zł.?! Nóż się w kieszeni otwiera jak widzę poczynania rządzących. Wszystko w białych rękawiczkach! I co Wy na to? Za kilka lat wszyscy będą płakać bo nie będzie pieniędzy na załatanie dziury, na której wszyscy będą wybijać sobie zęby. Czy ta czy inna władza, wszyscy mieszkańcy Polkowic - no może z wyjątkiem oligarchów - będą musieli słono za to płacić. Sprawiedliwe? Oto świat równych i Równiejszych.

 


Równi Równiejsi
 
Data pliku video: 2018-05-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
polkowicki

Powiat polkowicki - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w północno-zachodniej części województwa dolnośląskiego, a stolicą i siedzibą jego władz są Polkowice. Do powiatu należy gmina Chocianów, Polkowice, Przemków, Gaworzyce, Grębocice, Radwanice. Powiat polkowicki sąsiaduje z żagańskim, głogowskim, bolesławieckim, legnickim i lubińskim.

Gospodarka bazuje tu na wydobyciu miedzi przez jednego z największych na świecie jej producentów - KGHM "Polska Miedź" S.A. Na ziemiach powiatu zatrudnienie znaleźć można w fabrykach międzynarodowych koncernów np. Volkswagen. Gdy znajdziemy się na tych terenach wartko zobaczyć zamek w Chocianowie i Chocianowcu, wierzę w Dalkowie, a także ruiny zamku i pałacu w Jakubowie. Zmotoryzowani mogą wybrać się na przejażdżkę po jednym z dwóch samochodowych szlaków turystycznych. Nie lada atrakcja czeka na miłośników środowiska naturalnego. Czekają na nich rezerwaty przyrody – Łęgi Źródliskowe koło Przemkowa i Stawy Przemkowskie. Drugi z nich chroni europejską ostoję ptactwa.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola