Belka
Poniedziałek, 24 Czerwca 2019   imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

TECHNIK ADMINISTRACJI/ STAŻ

Data dodania: 2018-08-13
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Polkowice, Stawka minimalna:
Zakres obowiązków: Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. POMOC PRZY PROWADZENIU SEKRETARIATU OŚRODKA, A W SZCZEGÓLNOŚCI W - PRZYGOTOWYWANIU KORESPONDENCJI DO WYSŁANIA, WYSYŁANIE LISTÓW, ODBIERANIE POCZTY, REJESTROWANIE KORESPONDENCJI ORAZ PRZEKAZYANIE DYREKTOROWI OŚRODKA, ROZNIESIENIE POCZTY, OBSŁUGA FAXU, KSEROKOPIARKI, PRZEPISYWANIE PISM, DOSTARCZANIE KORESPONDENCJI OŚRODKA DO INSTYTUCJI I FIRM NA TERENIE POLKOWIC, POMOC PRZY UZUPEŁNIANIU TABLICY INFORMACYNEJ DLA KLIENTÓW OŚRODKA

Pełna treść ogłoszenia na: pup.polkowice.pl/oferta/35132/technik-administracji-sta%C5%BC
Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach, Źródło ogłoszenia: pup.polkowice.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
polkowicki

Powiat polkowicki - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w północno-zachodniej części województwa dolnośląskiego, a stolicą i siedzibą jego władz są Polkowice. Do powiatu należy gmina Chocianów, Polkowice, Przemków, Gaworzyce, Grębocice, Radwanice. Powiat polkowicki sąsiaduje z żagańskim, głogowskim, bolesławieckim, legnickim i lubińskim.

Gospodarka bazuje tu na wydobyciu miedzi przez jednego z największych na świecie jej producentów - KGHM "Polska Miedź" S.A. Na ziemiach powiatu zatrudnienie znaleźć można w fabrykach międzynarodowych koncernów np. Volkswagen. Gdy znajdziemy się na tych terenach wartko zobaczyć zamek w Chocianowie i Chocianowcu, wierzę w Dalkowie, a także ruiny zamku i pałacu w Jakubowie. Zmotoryzowani mogą wybrać się na przejażdżkę po jednym z dwóch samochodowych szlaków turystycznych. Nie lada atrakcja czeka na miłośników środowiska naturalnego. Czekają na nich rezerwaty przyrody – Łęgi Źródliskowe koło Przemkowa i Stawy Przemkowskie. Drugi z nich chroni europejską ostoję ptactwa.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola