Belka
Wtorek, 23 Lipca 2019   imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Specjalista do spraw kontrollingu

Data dodania: 2018-08-13
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Polkowice, Stawka minimalna: 2750.00 PLN
Zakres obowiązków: pracę w biurze sporządzanie kalkulacji kosztów wyznaczanie marż pokrycia, analiza rentowności produktu Porównywanie i interpretacja kosztów rzeczywistych z kosztami planowanymi analiza odchyleń Prowadzenie kontroli wewnętrznej Analiza zużycia kluczowych materiałów Analiza wydajności pracy pracowników produkcyjnych na poszczególnych zmianach Comiesięczna analiza wybranych materiałów pomocniczych Analizy ekonomiczne interpretacja wyników ekonomicznych przedsiębiorstwa Przygotowywanie prognoz sprawozdań finansowych w tym prognozy przepływów Kontrola przepływów należności, przygotowywanie monitów do klientów, Troska o przyszłość wyników finansowych oraz przyczyniania się tym do wyższej gospodarności.

Pełna treść ogłoszenia na: pup.polkowice.pl/oferta/35121/specjalista-do-spraw-kontrollingu
Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach, Źródło ogłoszenia: pup.polkowice.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
polkowicki

Powiat polkowicki - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w północno-zachodniej części województwa dolnośląskiego, a stolicą i siedzibą jego władz są Polkowice. Do powiatu należy gmina Chocianów, Polkowice, Przemków, Gaworzyce, Grębocice, Radwanice. Powiat polkowicki sąsiaduje z żagańskim, głogowskim, bolesławieckim, legnickim i lubińskim.

Gospodarka bazuje tu na wydobyciu miedzi przez jednego z największych na świecie jej producentów - KGHM "Polska Miedź" S.A. Na ziemiach powiatu zatrudnienie znaleźć można w fabrykach międzynarodowych koncernów np. Volkswagen. Gdy znajdziemy się na tych terenach wartko zobaczyć zamek w Chocianowie i Chocianowcu, wierzę w Dalkowie, a także ruiny zamku i pałacu w Jakubowie. Zmotoryzowani mogą wybrać się na przejażdżkę po jednym z dwóch samochodowych szlaków turystycznych. Nie lada atrakcja czeka na miłośników środowiska naturalnego. Czekają na nich rezerwaty przyrody – Łęgi Źródliskowe koło Przemkowa i Stawy Przemkowskie. Drugi z nich chroni europejską ostoję ptactwa.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola