Belka
Wtorek, 18 Czerwca 2019   imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Te rzeczy będziesz mógł wylicytować na WOŚP w Legnicy [ZDJĘCIA]

Data publikacji: 2019-01-10, Data modyfikacji: 2019-01-10
A A AWydrukDrukuj  
 
27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Legnicy, trwa zbiórka darów. Każdy może przekazać przedmioty, usługi, wydarzenia itp., które zostaną wylicytowane w ramach 27. Finału WOŚP w Legnicy na scenie Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej. LCK zaprasza do przekazywania darów dla WOŚP! Legnickie Centrum Kultury prosi o kontakt z Urszulą Juchnik - Pogorzelską, tel. 516 989 641, pokój nr. 129 Akademii Rycerskiej (I piętro). Pierwsza licytacja o godzinie 14.50 - 13 stycznia.

Pełna treść wiadomości na: polkowice.naszemiasto.pl/artykul/te-rzeczy-bedziesz-mogl-wylicytowac-na-wosp-w-legnicy,4948654,gal,t,id,tm.html?kategoria=1
polkowice.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: polkowice.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
polkowicki

Powiat polkowicki - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w północno-zachodniej części województwa dolnośląskiego, a stolicą i siedzibą jego władz są Polkowice. Do powiatu należy gmina Chocianów, Polkowice, Przemków, Gaworzyce, Grębocice, Radwanice. Powiat polkowicki sąsiaduje z żagańskim, głogowskim, bolesławieckim, legnickim i lubińskim.

Gospodarka bazuje tu na wydobyciu miedzi przez jednego z największych na świecie jej producentów - KGHM "Polska Miedź" S.A. Na ziemiach powiatu zatrudnienie znaleźć można w fabrykach międzynarodowych koncernów np. Volkswagen. Gdy znajdziemy się na tych terenach wartko zobaczyć zamek w Chocianowie i Chocianowcu, wierzę w Dalkowie, a także ruiny zamku i pałacu w Jakubowie. Zmotoryzowani mogą wybrać się na przejażdżkę po jednym z dwóch samochodowych szlaków turystycznych. Nie lada atrakcja czeka na miłośników środowiska naturalnego. Czekają na nich rezerwaty przyrody – Łęgi Źródliskowe koło Przemkowa i Stawy Przemkowskie. Drugi z nich chroni europejską ostoję ptactwa.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola