Belka
Wtorek, 18 Czerwca 2019   imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Straszny Dwór w Lubinie. Zobaczcie zdjęcia z tego show!

Data publikacji: 2018-12-24, Data modyfikacji: 2018-12-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Podczas wystawionej opery Straszny Dwór wystąpiło ponad stu artystów, w tym Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Szymona Makowskiego, soliści śpiewacy, nie zapominając także o chórze oraz folkowych tancerzach. Rozmach widowiska robił wrażenie, tym bardziej że to pierwsza wystawiana w Lubinie opera na tak dużej przestrzeni. - Spływają do nas pierwsze pozytywne komentarze od uczestników imprezy, a przecież to ich zdanie jest najważniejsze. Naszym celem jest cykliczna organizacja tego typu wydarzeń, a dobry odbiór jest sygnałem, że to kierunek, w którym podążamy jest dobry” – komentuje Adam Pisarski, prezes Events Factory.

Pełna treść wiadomości na: polkowice.naszemiasto.pl/artykul/straszny-dwor-w-lubinie-zobaczcie-zdjecia-z-tego-show,4930490,gal,t,id,tm.html?kategoria=23
polkowice.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: polkowice.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
polkowicki

Powiat polkowicki - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w północno-zachodniej części województwa dolnośląskiego, a stolicą i siedzibą jego władz są Polkowice. Do powiatu należy gmina Chocianów, Polkowice, Przemków, Gaworzyce, Grębocice, Radwanice. Powiat polkowicki sąsiaduje z żagańskim, głogowskim, bolesławieckim, legnickim i lubińskim.

Gospodarka bazuje tu na wydobyciu miedzi przez jednego z największych na świecie jej producentów - KGHM "Polska Miedź" S.A. Na ziemiach powiatu zatrudnienie znaleźć można w fabrykach międzynarodowych koncernów np. Volkswagen. Gdy znajdziemy się na tych terenach wartko zobaczyć zamek w Chocianowie i Chocianowcu, wierzę w Dalkowie, a także ruiny zamku i pałacu w Jakubowie. Zmotoryzowani mogą wybrać się na przejażdżkę po jednym z dwóch samochodowych szlaków turystycznych. Nie lada atrakcja czeka na miłośników środowiska naturalnego. Czekają na nich rezerwaty przyrody – Łęgi Źródliskowe koło Przemkowa i Stawy Przemkowskie. Drugi z nich chroni europejską ostoję ptactwa.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola