Belka
Niedziela, 21 Lipca 2019   imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

[S3/DK3] Legnica Południe - Polkowice - Zielona Góra Północ (x4)

 
Przejazd drogą ekspresową S3 od Legnicy do Zielonej Góry uwzględniający przejazd po drodze krajowej DK3 z powodu jeszcze trwającej budowy obwodnicy Polkowic i odcinka między Polkowicami a Lubinem. Droga w obecnym kształcie była odcinkowo oddawana w 2018 roku, jej młody wiek widać po tym że na tym dystansie jedyny MOP znajduje się koło Zielonej Góry i tylko w jedną stronę. W najbliższym czasie na pewno się to zmieni, na materiale nawet widać jak Budimex buduje MOPy po obu stronach trasy. Data przejazdu: 7 czerwca 2019 Muzyka: Max McFerren - Love Song Max McFerren - As loud as possible #Legnica #ZielonaGóra #NowaSól #Głogów #Lubin #Polkowice #S3 #DK3

 


elot360
 
Data pliku video: 2019-06-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
polkowicki

Powiat polkowicki - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w północno-zachodniej części województwa dolnośląskiego, a stolicą i siedzibą jego władz są Polkowice. Do powiatu należy gmina Chocianów, Polkowice, Przemków, Gaworzyce, Grębocice, Radwanice. Powiat polkowicki sąsiaduje z żagańskim, głogowskim, bolesławieckim, legnickim i lubińskim.

Gospodarka bazuje tu na wydobyciu miedzi przez jednego z największych na świecie jej producentów - KGHM "Polska Miedź" S.A. Na ziemiach powiatu zatrudnienie znaleźć można w fabrykach międzynarodowych koncernów np. Volkswagen. Gdy znajdziemy się na tych terenach wartko zobaczyć zamek w Chocianowie i Chocianowcu, wierzę w Dalkowie, a także ruiny zamku i pałacu w Jakubowie. Zmotoryzowani mogą wybrać się na przejażdżkę po jednym z dwóch samochodowych szlaków turystycznych. Nie lada atrakcja czeka na miłośników środowiska naturalnego. Czekają na nich rezerwaty przyrody – Łęgi Źródliskowe koło Przemkowa i Stawy Przemkowskie. Drugi z nich chroni europejską ostoję ptactwa.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola