Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Data dodania: 2018-08-08
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Polkowice, Stawka minimalna: 2100.00 PLN
Zakres obowiązków: 1. Prowadzenie kasy zgodnie z przepisami obrotu pieniężnego i zasadami gospodarki kasowej 2. Przyjmowanie gotówki do kasy z jednoczesnym wydawaniem dowodu wpłaty 3. Wystawianie faktur VAT zgodnie z zasadami podatkowymi; prowadzenie ewidencji wystawionych faktur 4. Dokładne i rzetelne rozliczanie klientów z pobytu na hali basenowej, z uwzględnieniem czasu pobytu i zakresu usług z jakich korzystali zgodnie z obowiązującym cennikiem 5. Prowadzenie sprzedaży towarów i artykułów spożywczych w wyznaczonych przez pracodawcę miejscach oraz obsługa gastronomiczna 6. Obsługa klienta w zakresie sprzedaży usług basenowych oraz rekreacyjnych 7. Pomoc klientom w prawidłowym poruszaniu się po obiekcie oraz nadzorowanie prawidłowego korzystania przez klientów i urządzeń znajdujących się w obiekcie 8. Budowanie dobrych relacji z klientami poprzez miłą i fachową obsługę klienta 9. Udzielanie klientom wyczerpujących informacji związanych ze świadczonymi usługami

Pełna treść ogłoszenia na: pup.polkowice.pl/oferta/35053/pracownik-dzialu-obslugi-klienta
Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach, Źródło ogłoszenia: pup.polkowice.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
polkowicki

Powiat polkowicki - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w północno-zachodniej części województwa dolnośląskiego, a stolicą i siedzibą jego władz są Polkowice. Do powiatu należy gmina Chocianów, Polkowice, Przemków, Gaworzyce, Grębocice, Radwanice. Powiat polkowicki sąsiaduje z żagańskim, głogowskim, bolesławieckim, legnickim i lubińskim.

Gospodarka bazuje tu na wydobyciu miedzi przez jednego z największych na świecie jej producentów - KGHM "Polska Miedź" S.A. Na ziemiach powiatu zatrudnienie znaleźć można w fabrykach międzynarodowych koncernów np. Volkswagen. Gdy znajdziemy się na tych terenach wartko zobaczyć zamek w Chocianowie i Chocianowcu, wierzę w Dalkowie, a także ruiny zamku i pałacu w Jakubowie. Zmotoryzowani mogą wybrać się na przejażdżkę po jednym z dwóch samochodowych szlaków turystycznych. Nie lada atrakcja czeka na miłośników środowiska naturalnego. Czekają na nich rezerwaty przyrody – Łęgi Źródliskowe koło Przemkowa i Stawy Przemkowskie. Drugi z nich chroni europejską ostoję ptactwa.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola