Belka
Sobota, 16 Lutego 2019   imieniny: Danuta, Juliana, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nasza misja ograniczona emisja - wyniki konkursu

Data publikacji: 2018-10-12, Data modyfikacji: 2018-10-14
A A AWydrukDrukuj  
 
Protokół obrad jury z dnia 10 października 2018 r. Dotyczący Konkursu na Film „Nasza misja ograniczona emisja” Jury w składzie: 1. Tomasz Zubilewicz – prezenter pogody w telewizji TVN 2. Małgorzata Kalus-Chiżyńska – Dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska i Obszarów Wiejskich Urzędu Gminy w polkowicach 3. Ryszard Flisiewicz – Prezes Telewizji Polkowice Lubin 4. Konrad Kaptur – Dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Gminy w Polkowicach 5. Borys Oberenkowski – instruktor grafik Polkowickiego Centrum Animacji Spośród 11 prac wybrało 3 najlepsze i postanowiło przyznać: I. miejsce Julii Horoszczak ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Skłodowskiej Curie w Polkowicach, za film pt. „NASZA ZIEMIA=NASZA MISJA”; II. miejsce Jakubowi Machowiczowi ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Aleksandra Fiedlera w Polkowicach, za film pt. „Nasza misja ograniczone emisja”; III. miejsce Kamilowi Rosikowi ze Szkoły Podstawowej Integracyjnej im. Twórców Polskiej Miedźi w Jędrzychowie, za film pt. „SMOG”.

Pełna treść wiadomości na: pca.pl/?p=37552
pca.pl, Źródło artykułu: pca.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
polkowicki

Powiat polkowicki - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w północno-zachodniej części województwa dolnośląskiego, a stolicą i siedzibą jego władz są Polkowice. Do powiatu należy gmina Chocianów, Polkowice, Przemków, Gaworzyce, Grębocice, Radwanice. Powiat polkowicki sąsiaduje z żagańskim, głogowskim, bolesławieckim, legnickim i lubińskim.

Gospodarka bazuje tu na wydobyciu miedzi przez jednego z największych na świecie jej producentów - KGHM "Polska Miedź" S.A. Na ziemiach powiatu zatrudnienie znaleźć można w fabrykach międzynarodowych koncernów np. Volkswagen. Gdy znajdziemy się na tych terenach wartko zobaczyć zamek w Chocianowie i Chocianowcu, wierzę w Dalkowie, a także ruiny zamku i pałacu w Jakubowie. Zmotoryzowani mogą wybrać się na przejażdżkę po jednym z dwóch samochodowych szlaków turystycznych. Nie lada atrakcja czeka na miłośników środowiska naturalnego. Czekają na nich rezerwaty przyrody – Łęgi Źródliskowe koło Przemkowa i Stawy Przemkowskie. Drugi z nich chroni europejską ostoję ptactwa.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola